Червоненська громада
Андрушівський район, Житомирська область

Видача довідки на отримання допомоги при народженні дитини

Додаток № 1

до рішення виконавчого комітету

Червоненської селищної ради

№59 від 26.07.2013 року

 

Інформаційна картка адміністративної послуги

"Видача довідки на отримання допомоги при народженні дитини"

 

Червоненська селищна рада

 

1 Інформація про: суб’єкта надання адміністративної послуги (найменування, місцезнаходження, режим роботи, телефон, адресу електронної пошти та веб-сайту) Червоненська селищна рада; 13434, Житомирська область, Андрушівський район, смт. Червоне, вул.Леніна 28; робочий час: з понеділка по п’ятницю з 8:00 до 17: год., обідня перерва з 12:00 до 13:00 год.; телефон (04136) 4-61-54, 4-61-89
2 Перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги, порядок та спосіб їх подання, а у разі потреби - інформація про умови чи підстави отримання адміністративної послуги Суб’єктом звернення безпосередньо подаються:
  1. Заява встановленої форми;
  2. Паспорти громадянина України обох батьків (паспортний документ іноземця, особи без громадянства);
  3. Документ, виданий закладом охорони здоров’я, що підтверджує факт народження дитини;
  4. У разі народження дитини поза закладом охорони здоров’я слід надати: документ, виданий закладом охорони здоров’я, що підтверджує факт народження дитини або медична довідка про перебування дитини під наглядом лікувального закладу;
  5. Документи, необхідні для визначення походження дитини від батьків, передбачені статтями 121, 125, 135 Сімейного кодексу України.
3 Платність або безоплатність адміністративної послуги, розмір та порядок внесення плати (адміністративного збору) за платну адміністративну послугу Суб’єкт звернення отримує довідку про призначення допомоги при народженні дитини безоплатно.
4 Нормативні акти, якими регламентується надання адміністративної послуги Закон України «Про державну допомогу сім’ям з дітьми».
5 Строк надання адміністративної послуги В день звернення суб’єкт звернення отримує довідку про призначення допомоги при народженні дитини разом з свідоцтвом про народження безпосередньо у селищній раді після ознайомлення з відомостями, що містяться у ньому та відповідному актовому записі про народження. Отримання довідки засвідчується особистим підписом суб’єкта звернення.
6 Результат надання адміністративної послуги Отримання суб’єктом звернення довідку про призначення допомоги при народженні дитини.
7 Можливі способи отримання відповіді (результату) Суб’єкт звернення отримує свідоцтво про народження та довідку про призначення допомоги при народженні дитини безпосередньо у селищній раді після ознайомлення з відомостями, що містяться у ньому та відповідному актовому записі про народження.

 

Додаток № 2

до рішення виконавчого комітету

Червоненської селищної ради

№59 від 26.07.2013 року

 

Технологічна картка адміністративної послуги

"Видача довідки на отримання допомоги при народженні дитини"

 

Червоненська селищна рада

 

Етапи послуги Відповідальна особа Дія (В, У, П, З) Термін виконання (днів)
1 Прийом і перевірка повноти пакету документів, реєстрація заяви повідомлення замовника про термін виконання Секретар селищної ради В В день прийняття документів
2 Складає актовий запис про народження в Реєстрі, формує свідоцтво про народження вносить відомості про свідоцтво до книги обліку бланків свідоцтв про народження, видає свідоцтво про народження та довідку про призначення допомоги при народженні дитини заявнику Секретар селищної ради В Протягом 1-29 днів
Загальна кількість днів надання послуги - 30
Загальна кількість днів (передбачена законодавством) - 30

Умовні позначки: В - виконує; У - бере участь; П - погоджує; 3 – затверджує