Червоненська громада
Андрушівський район, Житомирська область

Видача довідки на отримання допомоги на поховання

Додаток № 1

до рішення виконавчого комітету

Червоненської селищної ради

№59 від 26.07.2013 року

 

Інформаційна картка адміністративної послуги

"Видача довідки на отримання допомоги на поховання"

 

Червоненська селищна рада

 

1 Інформація про: суб’єкта надання адміністративної послуги (найменування, місцезнаходження, режим роботи, телефон, адресу електронної пошти та веб-сайту) Червоненська селищна рада; 13434, Житомирська область, Андрушівський район, смт. Червоне, вул.Леніна 28; робочий час: з понеділка по п’ятницю з 8:00 до 17: год., обідня перерва з 12:00 до 13:00 год.; телефон (04136) 4-61-54, 4-61-89
2 Перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги, порядок та спосіб їх подання, а у разі потреби - інформація про умови чи підстави отримання адміністративної послуги Суб’єктом звернення безпосередньо подаються:
  1. Документ встановленої форми про смерть, виданий закладом охорони здоров’я або судово – медичною установою; або рішення суду про встановлення факту смерті особи в певний час чи про оголошення її померлою; 
  2. Паспорт громадянина України (паспортний документ іноземця або особи без громадянства), пільгові посвідчення, військово-облікові документи померлого, паспорт громадянина України (паспортний документ іноземця або особи без громадянства) суб’єкта звернення(у разі їх наявності).
3 Платність або безоплатність адміністративної послуги, розмір та порядок внесення плати (адміністративного збору) за платну адміністративну послугу Суб'єкт звернення отримує довідку на отримання допомоги на поховання безоплатно.
4 Нормативні акти, якими регламентується надання адміністративної послуги Закон України «Про поховання та похорону справу».
5 Строк надання адміністративної послуги Довідка на отримання допомоги на поховання видається суб’єкту звернення при проведенні державної реєстрації смерті, але не пізніше 3 робочих днів з дня звернення.
6 Результат надання адміністративної послуги Отримання суб’єктом звернення довідки про надання одноразової допомоги на поховання.
7 Можливі способи отримання відповіді (результату) Суб’єкт звернення отримує довідку на отримання допомоги на поховання безпосередньо у день реєстрації смерті у секретаря селищної ради після реєстрації актів цивільного стану та після ознайомлення з відомостями, що містяться у відповідному актовому записі про смерть. Отримання довідки на отримання допомоги на поховання засвідчується особистим підписом суб’єкта звернення.

 

Додаток № 2

до рішення виконавчого комітету

Червоненської селищної ради

№59 від 26.07.2013 року

 

Технологічна картка адміністративної послуги

"Видача довідки на отримання допомоги на поховання"

 

Червоненська селищна рада

 

Етапи послуги Відповідальна особа Дія (В, У, П, З) Термін виконання (днів)
1 Прийом і перевірка повноти пакету документів, реєстрація заяви повідомлення замовника про термін виконання Секретар селищної ради В В день прийняття документів
2 Складає актовий запис про смерть в Реєстрі, ознайомлює суб’єкта звернення з внесеними до нього відомостями, формує свідоцтво про смерть в Реєстрі та довідку для отримання допомоги на поховання, вносить відомості про свідоцтво про смерть до книги обліку бланків свідоцтв про смерть, видає свідоцтво про смерть та довідку Реєстру для отримання допомоги на поховання Секретар селищної ради В Протягом 1-4 днів
3 Видача довідки замовнику Секретар селищної ради В Протягом 1 робочого дня
Загальна кількість днів надання послуги - 5
Загальна кількість днів (передбачена законодавством) - 5

Умовні позначки: В - виконує; У - бере участь; П - погоджує; 3 – затверджує