Видача довідки на отримання допомоги на поховання

Додаток № 1

до рішення виконавчого комітету

Червоненської селищної ради

№59 від 26.07.2013 року

Інформаційна картка адміністративної послуги

"Видача довідки на отримання допомоги на поховання"

Червоненська селищна рада

1 Інформація про: суб’єкта надання адміністративної послуги (найменування, місцезнаходження, режим роботи, телефон, адресу електронної пошти та веб-сайту) Червоненська селищна рада; 13434, Житомирська область, Андрушівський район, смт. Червоне, вул.Леніна 28; робочий час: з понеділка по п’ятницю з 8:00 до 17: год., обідня перерва з 12:00 до 13:00 год.; телефон (04136) 4-61-54, 4-61-89
2 Перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги, порядок та спосіб їх подання, а у разі потреби - інформація про умови чи підстави отримання адміністративної послуги Суб’єктом звернення безпосередньо подаються:
  1. Документ встановленої форми про смерть, виданий закладом охорони здоров’я або судово – медичною установою; або рішення суду про встановлення факту смерті особи в певний час чи про оголошення її померлою;
  2. Паспорт громадянина України (паспортний документ іноземця або особи без громадянства), пільгові посвідчення, військово-облікові документи померлого, паспорт громадянина України (паспортний документ іноземця або особи без громадянства) суб’єкта звернення(у разі їх наявності).
3 Платність або безоплатність адміністративної послуги, розмір та порядок внесення плати (адміністративного збору) за платну адміністративну послугу Суб'єкт звернення отримує довідку на отримання допомоги на поховання безоплатно.
4 Нормативні акти, якими регламентується надання адміністративної послуги Закон України «Про поховання та похорону справу».
5 Строк надання адміністративної послуги Довідка на отримання допомоги на поховання видається суб’єкту звернення при проведенні державної реєстрації смерті, але не пізніше 3 робочих днів з дня звернення.
6 Результат надання адміністративної послуги Отримання суб’єктом звернення довідки про надання одноразової допомоги на поховання.
7 Можливі способи отримання відповіді (результату) Суб’єкт звернення отримує довідку на отримання допомоги на поховання безпосередньо у день реєстрації смерті у секретаря селищної ради після реєстрації актів цивільного стану та після ознайомлення з відомостями, що містяться у відповідному актовому записі про смерть. Отримання довідки на отримання допомоги на поховання засвідчується особистим підписом суб’єкта звернення.

Додаток № 2

до рішення виконавчого комітету

Червоненської селищної ради

№59 від 26.07.2013 року