Червоненська громада
Андрушівський район, Житомирська область

Структура селищної ради

З/п

ПІБ

Посада

1

Ящук Юрій Валентинович

Селищний голова

2

Поліщук Олена Володимирівна

Заступник селищного голови з питань виконавчої роботи

3

Козиренко Галина Іванівна

Секретар ради

4

Журбіцька Світлана Вікторівна

Головний бухгалтер

5

Приверенда Тетяна Михайлівна

Спеціаліст з ведення бух. Обліку 2 категорії

6

Виставкіна Валентина Миколаївна

Спеціаліст з ведення бух обліку

7

Бородій Наталія Степанівна

Спеціаліст з ведення бух обліку

8

Нагорнюк Іванна Василівна

Спеціаліст з ведення бух обліку

9

Шевчук Наталія Валентинівна

Завідувач фінансового сектору

10

Федорчук Аліна Володимирівна

Спеціаліст фінансового сектору

11

Загоруйко Оксана Миколаївна

Спеціаліст фінансового сектору

12

Шевцов Володимир Олексійович

Спеціаліст землевпорядник

13

Волинець Олександр Вікторович

Спеціаліст земельних ресурсів та комунальної власності

14

Попіль Володимир Вікторович

Державний реєстратор

15

Драгнєва Вікторія Вікторівна

В.о. начальника відділу освіти та культури

16

Чепінець Людмила Володимирівна

Спеціаліст відділу освіти та культури

17

Пасічник Галина Леонідівна

Спеціаліст з надзвичайних ситуацій

18

Кошманова Світлана Володимирівна

Спеціаліст з організаційно кадрової роботи

19

Шевчук Валентина Олександрівна

Спеціаліст з організаційно інформаційної роботи

20

Головач Пилип Вікторович

Спеціаліст з інформаційних технологій

21

Пустовіт Олег Анатолійович

Водій

22

Войновська Наталія Леонідівна

Спеціаліст з економічного розвитку та інвестицій

23

Осадчий Олег Васильович

Спеціаліст з юридичних питань

24

Юрченко Микола Анатолійович

Начальник відділу «ЦНАП»

25

Савченко Сергій Семенович

Спеціаліст І категорії з реєстрації місця проживання

26

Савчук Оксана Миколаївна

Спеціаліст з захисту дітей

27

Парфенюк Інна Іванівна

Спеціаліст з організаційної роботи 2 категорії

28

Степанчук Юлія Олександрівна

Завідувач сектору економічного розвитку та інвестицій

29

Семеняка Валентина Володимирівна

Тех. працівник

30

Тетерук Валентина Федорівна

В.о. старости с. Глинівці

31

Телечук Надія Володимирівна

Тех. Працівник с. Глинівці

32

Постернак Руслана Степанівна

В.о. старости с. В.Мошківці

33

Савіцька Галина Адамівна

Тех. Працівник с. В.Мошківці

34

Козяр Світлана Леонідівна

В.о. старости с. Забара

35

Волинець Людмила Валентинівна

Тех. Працівник с. Забара

36

Бушинський Володимир Каленикович

В.о. старости с. Крилівка

37

Федорчук Наталія Дмитрівна

Тех. Працівник с. Крилівка

38

Шелепа Анатолій Леонідович

В.о. старости с. М.Мошківці

39

Шелепа Тетяна Юріївна

Тех. Працівник с. М.Мошківці

40

Шашлюк Володимир Михайлович

Завідуючий господарством

41

Кондратюк Василь Іванович

Робітник з благоустрою територій та ремонту будівль