Термосанація Червоненського ДНЗ «Калинка»

ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА ПРОЕКТНОЇ ЗАЯВКИ

Назва проекту, що може реалізовуватися за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад (далі - проект)

Виготовлення проектно-кошторисної документації  на реалізацію заходів проекту «Реконструкція (ефективна термосанація) Червоненського ДНЗ «Калинка» по вул. Терещенка 3а, смт. Червоне Андрушівського району Житомирської області»

Заявник (найменування виконавчого комітету міської, селищної, сільської ради об’єднаної територіальної громади)

Червоненська селищна рада

Номер і назва завдання з плану соціально-економічного розвитку об’єднаної територіальної громади (із зазначенням дати прийняття та номера рішення ради про схвалення такого плану), якому відповідає проект

Розділ5 Напрям 7 Пункт 5

(рішення 7 сесії  І скликання від 18 квітня 2016року )

Напрями спрямування субвенції згідно з пунктом 4 Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 березня 2016 року № 200

Виготовлення проектної та містобудівної документації

Мета та завдання проекту

Замовлення проектно-кошторисної документації по робочому проекту.

Кількість населення, на яке поширюватиметься проект

Станом на 01.01.2016р.

Період реалізації проекту (з (місяць / рік) до (місяць/рік))

08.2016-09.2016