Проект дороги в с. Глинівці

ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА ПРОЕКТНОЇ ЗАЯВКИ

Назва проекту, що може реалізовуватися за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад (далі - проект)

Капітальний ремонт дороги по вулиці Садовій та провулку Садовому протяжністю 0,860 км. в с. Глинівці Андрушівського р-ну Житомирської обл.

Заявник (найменування виконавчого комітету міської, селищної, сільської ради об’єднаної територіальної громади)

Червоненська селищна рада

Номер і назва завдання з плану соціально-економічного розвитку об’єднаної територіальної громади (із зазначенням дати прийняття та номера рішення ради про схвалення такого плану), якому відповідає проект

Розділ5 Напрям 1 Пункт 2

Капітальний ремонт дороги по вулиці Садові та провулку Садовому протяжністю 0,860 км. в с. Глинівці Андрушівського р-ну Житомирської обл.

(рішення 7 сесії  І скликання від 18 квітня 2016року )

Напрями спрямування субвенції згідно з пунктом 4 Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 березня 2016 року № 200

Будівництво, реконструкція, капітальний ремонт доріг, мостів, переходів комунальної власності, що поліпшують доступність жителів до об’єктів та установ, у яких надаються адміністративні, соціальні та інші послуги.

Мета та завдання проекту

Капітальний ремонт дороги

Кількість населення, на яке поширюватиметься проект

5896 Станом на 01.01.2016р.

Період реалізації проекту (з (місяць / рік) до (місяць/рік))

08.2016-10.2016

Очікуваний обсяг фінансування проекту за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад (далі - субвенція), тис. грн

Обсяг можливого співфінансування проекту з місцевого бюджету, тис. грн