Про звіт селищного голови „Про виконання програми соціального економічного і культурного розвитку територіальної громади селища за 2015 рік”

ЧЕРВОНЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Андрушівського району

Житомирської області

Р І Ш Е Н Н Я

Сьома сесія                                                                                                                                                першого скликання

від 18 квітня  2016 року

Про звіт селищного голови

„Про виконання програми соціального

економічного і культурного розвитку

територіальної громади селища за 2015 рік”

Заслухавши та обговоривши звіт селищного голови Ящука Ю.В. про виконання Програми  соціально-економічного і культурного розвитку  територіальної громади за 2015 рік селищна рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Звіт селищного голови  Ящука Ю.В. про виконання Програми соціально-економічного і культурного розвитку територіальної громади селища за 2015 рік взяти до відома.
  2. Відмітити, що завдання і заходи Програми 2015 року, які потребують тривалого терміну вирішення, включено у відповідну Програму  на 2016 рік.
  3. Відмітити, що діяльність органів місцевого самоврядування, керівників підприємств, установ, організацій селища направлялася на забезпечення розвитку підвідомчої території, створення умов покращення життєзабезпечення населення  територіальної громади селища.
  4. Рекомендувати керівникам підприємств, установ, організацій об’єднаної територіальної громади відповідно до повноважень

надавати  посильну допомогу на підтримку соціально-економічної

сфери та розвитку інфраструктури   об’єднаної територіальної громади.

1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії селищної ради.

Селищний голова                              Ю.В. Ящук