Про звіт КО «Центр ПМСД» за 9 місяців 2017 року

ЧЕРВОНЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Андрушівського району  Житомирської області

П Р О Е К Т   Р І Ш Е Н Н Я

Двадцять сьома позачергова сесія                                                                             сьомого скликання

від 2017 року

Про звіт КО «Центр ПМСД»

за 9 місяців 2017 року

Заслухавши інформацію головного бухгалтера КО «Центр ПМСД» Побережна Н.О., відповідно ст. 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Звіт КО «Центр ПМСД» про використання коштів медичної субвенції та коштів селищного бюджету за 9 місяців 2017 року взяти до відома.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку, сфери послуг, житлово-комунального господарства, містобудування, будівництва, земельних відносин, АПК та охорони природи.

Селищний голова                                                                                             Ю.В. Ящук