Про затвердження відповідального за здійснення авторського нагляду під час виконання робіт з капітального ремонту дороги в с. Котівка по вулиці Набережній

ЧЕРВОНЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Андрушівського району Житомирської області

Р І Ш Е Н Н Я

Дванадцята позачергова сесія                                                                                    першого скликання

від 25 серпня  2016 року

Про затвердження відповідального

за здійснення авторського нагляду

під час виконання робіт з капітального

ремонту дороги в с. Котівка

по вулиці Набережній

Згідно ст. 25 ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні» та відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11 липня 2007 року №903 «Про авторський та технічний нагляд під час будівництва об’єктів архітектури», а саме Порядку здійснення авторського нагляду під час будівництва об’єкта архітектури, селищна рада

ВИРІШИЛА :

1. Затвердити відповідальним за здійснення авторського нагляду  Кравця Івана Михайловича,  який є автором проекту і відповідно до законодавства має першочергове право здійснювати контроль за відповідністю будівельно-монтажних робіт проекту та фіксувати результати нагляду у встановленому порядку.

2.  Відповідальному за здійснення технічного нагляду, забезпечити протягом усього періоду будівництва дотримання проектних рішень та вимог державних стандартів, будівельних норм і правил, а також контроль за якістю та обсягами робіт, виконаних під час капітального ремонту.

3. У разі виявлення порушень або відхилень у роботі підрядної організації, відповідальний  за технічний  та авторський нагляд повинен повідомити замовника та відповідні інспекції державного архітектурно-будівельного контролю для вжиття ними заходів згідно із законодавством.

Селищний голова                                                      Ю.В. Ящук