Про затвердження проекту «Придбання спецтехніки (трактора) для комунального підприємства Червоненської селищної ради об’єднаної територіальної громади Житомирської області»

ЧЕРВОНЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Андрушівського району Житомирської області

Р І Ш Е Н Н Я

Одинадцята позачергова сесія                                                                            першого скликання

від 02 серпня 2016 року

Про затвердження проекту

«Придбання спецтехніки (трактора)

для комунального підприємства

Червоненської селищної ради

об’єднаної територіальної громади

Житомирської області»

Відповідно до пункту 5 Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 16 березня 2016 р. № 200 «Деякі питання надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад».

Згідно з висновком комісії міністерства регіонального розвитку, з розгляду поданих виконавчими комітетами міських, селищних, сільських рад об’єднаних територіальних громад проектних заявок на проекти, які можуть реалізуватися за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад та Програмою соціально-економічного розвитку Червоненської селищної ради об’єднаної територіальної громади на 2016 рік (Розділ 5 Напрям 3 Пункт 6), селищна рада

ВИРІШИЛА :

1. Затвердити проект «Придбання спецтехніки (трактора) для комунального підприємства Червоненської селищної ради об’єднаної територіальної громади Житомирської області»
  2. Здійснити видатки пов’язані з фінансуванням за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад у розмірі 800,0 тис. грн.
  3. Оприлюднити інформацію про проект у місцевих засобах масової інформації.

Селищний голова                                                                                     Ю.В. Ящук