Про затвердження проекту «Капітальний ремонт дороги по вулицях Озерній та Терещенка протяжністю 0,340км. в смт. Червоне Андрушівського р-ну Житомирської обл.»

ЧЕРВОНЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Андрушівського району Житомирської області

Р І Ш Е Н Н Я

Дванадцята позачергова сесія                                                                            першого скликання

від 25 серпня 2016 року

Про затвердження проекту

«Капітальний ремонт дороги по вулицях

Озерній та Терещенка протяжністю 0,340км.

в смт. Червоне Андрушівського р-ну

Житомирської обл.»

Відповідно до пункту 5 Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 16 березня 2016 р. № 200 «Деякі питання надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад».

Керуючись ст. 10 п. 1  ЗУ «Про публічні закупівлі», щодо загальних умов здійснення закупівлі та оприлюднення інформації про закупівлю.

Згідно з висновком комісії Міністерства регіонального розвитку, з розгляду поданих виконавчими комітетами міських, селищних, сільських рад об’єднаних територіальних громад проектних заявок на проекти, які можуть реалізуватися за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад та Програмою соціально-економічного розвитку Червоненської селищної ради об’єднаної територіальної громади на 2016 рік (Розділ 5 Напрям 1 Пункт 3), селищна рада

ВИРІШИЛА :

1. Затвердити проект «Капітальний ремонт дороги по вулицях Озерній та Терещенка протяжністю 0,340км. в смт. Червоне Андрушівського р-ну Житомирської обл.»

(додаток – витяг з протоколу комісії Мінрегіону)

1. Здійснити видатки пов’язані з фінансуванням за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад у розмірі 453,042 тис. грн.
  2. Оприлюднити інформацію про проект у місцевих засобах масової інформації.
  3. Тендерному комітету оприлюднити інформацію про укладений договір на виконання робіт та звіт про виконання договору в електронній системі закупівель «ProZorro», з дотриманням термінів та пакету документів.

Селищний голова                                                                                       Ю.В. Ящук