Про затвердження мінімального кроку пониження ціни аукціону (кроку аукціону).

ЧЕРВОНЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Андрушівського району Житомирської області

Р І Ш Е Н Н Я

Дванадцята позачергова сесія                                                                           першого скликання

від 25 серпня 2016 року

Про затвердження мінімального кроку

пониження ціни аукціону

(кроку аукціону).

Згідно ЗУ «Про публічні закупівлі» ст. 20 п 2, ЗУ «Про місцеве самоврядування» ст. 26  та Постанови Кабінету Міністрів України від 24.02.2016 №166 «Про затвердження Порядку функціонування електронної системи закупівлі та проведення авторизації електронного майданчика».

Відповідно до Наказу ДП «Зовнішторгвидав України» від 13.04.2016 №35 «Про затвердження Порядку здійснення допорогових закупівель», селищна рада

ВИРІШИЛА :

1. Для допорогових закупівель крок аукціону, який зазначається в гривнях і вираховується, як відсоткове відношення до очікуваної вартості Закупівлі, та має знаходитися у діапазоні від 0,5% до 3% від очікувано вартості Закупівлі.
  2. Для післяпорогових закупівель крок аукціону, який зазначається в гривнях і вираховується, як відсоткове відношення до очікуваної вартості Закупівлі, та має знаходитися у діапазоні від 0,01% до 3% від очікувано вартості Закупівлі.
  3. Відсоток кроку пониження ціни, в затверджених межах, визначається тендерним комітетом з проведенням необхідних процедур згідно з законодавство.

Селищний голова                                                                                 Ю.В. Ящук