Про внесення змін до складу тендерного комітету Червоненської селищної рада

ЧЕРВОНЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Андрушівського району Житомирської області

Р І Ш Е Н Н Я

Вісімнадцята позачергова сесія                                                                         першого скликання

від 19 січня 2017 року

Про внесення змін до

складу тендерного комітету

Червоненської селищної рада

Згідно з ст. 25 та ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні». На виконання статті 11 Закону України «Про публічні закупівлі» №922 -VIII від 25.12.2015, селищна рада

ВИРІШИЛА :

1. Внести зміни до складу тендерного комітету для організації та здійснення процедур, щодо закупівлі товарів, робіт і  послуг за державні кошти Червоненською селищною радою.

Виключити зі складу тендерного комітету членів:

• завідувача фінансового сектору – Шевчук Н. В.;
  • спеціаліста з ведення бухгалтерського обліку – Виставкіну В.М.;
  • спеціаліста з ведення бухгалтерського обліку – Бородій Н. С.;
  • спеціаліста з ведення бухгалтерського обліку - Нагорнюк  І.В.;
  • спеціаліста з ведення бухгалтерського обліку ІІ категорії – Приверенду Т.М..
  • спеціаліста з ведення бухгалтерського обліку – Похільченко С.В.;
  • спеціаліста з інформаційних технологій – Головача П.В.;
  • спеціаліста – землевпорядника – Шевцова В.О.

Внести зміни, викликані зміною назви посади:

• спеціаліст з економічного розвитку та інвестицій – Поліщук Олена Володимирівна;

Замінити на:

• завідуюча сектором економічного розвитку та інвестицій - Поліщук Олена Володимирівна.

2. Затвердити новий склад тендерного комітету для організації та здійснення процедур, щодо закупівлі товарів, робіт і послуг за державні кошти Червоненською селищною радою.

Селищний голова                                                                           Ю.В. Ящук