Про виділення коштів

ЧЕРВОНЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Андрушівського району Житомирської області

П Р О Е К Т   Р І Ш Е Н Н Я

Двадцять перша позачергова сесія                                                                     сьомого скликання

від 22 травня 2017 року

Про виділення коштів

Відповідно до пункту 21 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою більш ефективного виконання завдань і функції місцевого самоврядування, сприяння місцевому і регіональному розвитку, захисту прав та інтересів територіальних громад, селищна рада

ВИРІШИЛА :

1. Виділити кошти на сплату членських внесків в сумі 2000,00 грн. (дві тисячі гривень) на 2017 рік для Асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація об’єднаних територіальних громад» так, як Червоненська селищна рада є членом Асоціації.

2. Бухгалтерії селищної ради перерахувати кошти в сумі 2000,00 грн. (дві тисячі гривень) Асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація об’єднаних територіальних громад».

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку, сфери послуг, житлово-комунального господарства, містобудування, будівництва, земельних відносин, АПК та охорони природи.

Селищний голова                                                                                       Ю.В. Ящук