Про розгляд листа ДСНС України в Житомирській області

ЧЕРВОНЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Андрушівського району Житомирської області

Р І Ш Е Н Н Я

5 сесія                                                                                                                           першого скликання

від 17 лютого 2016 року

Про розгляд листа ДСНС

України в Житомирській області

Розглянувши листа Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Житомирській області № 02-1/721 від 03.02.2016 року «Про організацію цивільного захисту та створення місцевої пожежної охорони», заслухавши інформацію селищного голови Ящука Ю.В. щодо пропозиції УДСНС створення у структурі територіальної громади самостійного підрозділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення і територій і введення відповідної посади фахівця.

На даний час об’єднану територіальну громаду обслуговує пожежний патрульний пост № 36 Андрушівського  РВ УДСНС , базується в смт. Червоне, який забезпечений технікою, кваліфікованими працівниками.

Червоненська селищна рада об’єднаної територіальної громади не має фінансових можливостей створити та утримувати підрозділ місцевої пожежної охорони, а також відсутні кошти на придбання спецтехніки. З 11.02.2016 року в селищній раді працює спеціаліст з надзвичайних ситуацій та мобілізаційної роботи, навчання спеціаліста заплановано на жовтень 2016 року. Виходячи з вище викладеного селищна рада

В И Р І Ш И Л А  :

Рішення не прийнято з даного питання.

Селищний голова                                                                                              Ю.В. Ящук