Про передачу коштів для фінансування та функцій замовника проекту «Реконструкція Червоненської ЗОШ І-ІІІ ступенів із застосуванням енергозберігаючих технологій»

ЧЕРВОНЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Андрушівського району Житомирської області

П Р О Е К Т   Р І Ш Е Н Н Я

Двадцять друга сесія                                                                                          сьомого скликання

від 21 червня 2017 року

Про передачу коштів для фінансування

та функцій замовника проекту

«Реконструкція Червоненської ЗОШ І-ІІІ ступенів

із застосуванням енергозберігаючих технологій»

Керуючись законами України "Про місцеве самоврядування в Україні" та враховуючи рекомендації постійної комісії з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку, сфери послуг, житлово-комунального господарства, містобудування, будівництва, земельних відносин, АПК та охорони природи, селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Передати кошти з місцевого бюджету до бюджету Житомирської ОДА для фінансування проекту «Реконструкція Червоненської ЗОШ І-ІІІ ступенів із застосуванням енергозберігаючих технологій» в сумі 2441,460 тис. грн.

2. Делегувати функції замовника будівництва проекту «Реконструкція Червоненської ЗОШ І-ІІІ ступенів із застосуванням енергозберігаючих технологій» департаменту містобудування, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства Житомирської обласної державної адміністрації.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку, сфери послуг, житлово-комунального господарства, містобудування, будівництва, земельних відносин, АПК та охорони природи.

Селищний голова                                                                                        Ящук Ю.В.