ЧЕРВОНЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

АНДРУШІВСЬКОГО РАЙОНУ

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

Двадцять четверта позачергова сесія                                                                        сьомого скликання

Від 22.08.2017 року

Про надання дозволу на виготовлення

технічної документації із землеустрою

щодо встановлення (відновлення) меж

земельної ділянки в натурі (на місцевості)

Розглянувши заяви громадян „Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)» керуючись ст.121; частиною другою ст.118 Земельного Кодексу України, п.34, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні, постановою Кабінету Міністрів України № 1112 від 21.10.2009р.селищна рада

Вирішила:

1. Надати дозвіл  на  виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) враховуючи те, що дані громадяни набули право власності на майно та згідно записів в земельно-облікових документах відповідно додатка № 1, № 2.

2. Дозволити громадянам замовити і виготовити у відповідних землевпорядних організаціях, що мають ліцензії на виконання вказаних робіт, технічну документацію із землеустрою  на земельну ділянку на площу що вказана в додатках № 1, № 2 даного рішення.

3. У разі будь яких змін в даній площі з гідно додатків № 1, № 2 даного рішення, виготовлена технічна документація підлягає розгляду на черговій сесії селищної ради з метою затвердження цієї площі.

4. Спеціалісту земельних ресурсів та комунальної власності селищної ради довести дане рішення до відома громадянина, щодо виконання пунктів 1,2,3, цього рішення та внести відповідні зміни в земельно-облікові документи.

Селищний голова                                                                                              Ю.В.Ящук

ДОДАТОК № 1

до рішення двадцять четвертої позачергової сесії

сьомого скликання від 22.08.2017р.

СПИСОК

громадян, яким надано дозвіл  на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд:

Прізвище, ім'я, по батькові

Місце знаходження земельної ділянки

Орієнтовна площа земельної ділянки

Кулик Анатолій Григорович

с. Крилівка вул. Садова  № 37

Корольчук Світлана Олегівна

с. Крилівка вул. Комарова № 24

Гринь Василь Левкович

с. Крилівка вул. Ватутіна № 15

Преверенда Василь Іванович

смт. Червоне вул. Садова № 43

0.1500га.

Красінськай Сергій Петрович

смт. Червоне вул. Шевченка № 4

0.1500 га.

Чміль Любов Василівна

смт. Червоне вул. Набережна №1

0,1500 га.

Секретар ради                                                                                                   Г.І. Козиренко

ДОДАТОК № 2

до рішення двадцять четвертої позачергової сесії

сьомого скликання від 22.08.2017р.

СПИСОК

громадян, яким надано дозвіл  на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства:

Прізвище, ім'я, по батькові

Місце знаходження земельної ділянки

Орієнтовна площа земельної ділянки

Кулик Анатолій Григорович

с. Крилівка вул. Садова

0,3900га.

Корольчук Світлана Олегівна

с. Крилівка вул. Комарова

0,1700га.

Чміль Павло Каленикович