Додаток № 1

Червоненської селищної ради

№59 від 26.07.2013 року

Інформаційна картка адміністративної послуги

"Погодження графіків роботи об'єктів торгівлі, побутових послуг, громадського харчування"

Червоненська селищна рада

1 Інформація про: суб’єкта надання адміністративної послуги (найменування, місцезнаходження, режим роботи, телефон, адресу електронної пошти та веб-сайту) Червоненська селищна рада; 13434, Житомирська область, Андрушівський район, смт. Червоне, вул.Леніна 28; робочий час: з понеділка по п’ятницю з 8:00 до 17: год., обідня перерва з 12:00 до 13:00 год.; телефон (04136) 4-61-54, 4-61-89.
2 Перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги, порядок та спосіб їх подання, а у разі потреби - інформація про умови чи підстави отримання адміністративної послуги Суб’єктом звернення безпосередньо подаються:
  1. Заява;
  2. Копія свідоцтва про державну реєстрацію суб’єкта підприємницької діяльності або виписку (витяг, довідку) з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних-осіб підприємців;
  3. Копія документу про право заявника на використання відповідного об’єкта торгівлі або сфери послуг (свідоцтва про власність, договору оренди, тощо);
  4. Для сезонної та одноразової лоткової торгівлі копія погодження (дозволу) районної СЕС у випадках передбачених чинним законодавством;
  5. Для об’єктів вбудованих та прибудованих до житлових будинків додатково висновок санітарно-епідеміологічної служби про відповідність об’єкта гігієнічним нормативам шумових параметрів.
3 Платність або безоплатність адміністративної послуги, розмір та порядок внесення плати (адміністративного збору) за платну адміністративну послугу Безоплатно.
4 Нормативні акти, якими регламентується надання адміністративної послуги - п.п.9 п."а", п.п.4 п."б" статті 30, статті 40 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” від 21.05.1997 № 280/97-ВР, стаття 24 Закону України "Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення" від 24.02.1994 № 4005-XII; ст.17, 20 Закону України "Про захист прав споживачів" від 01.12.2005 № 3161-IV; п.13 Постанови Кабінету Міністрів України "Про затвердження порядку провадження торгової діяльності Правила торгового обслуговування населення" від 15.06.2006 №833; п.8 п.25 Постанови "Про затвердження правил побутового обслуговування населення" від 16.05.1994 №313; п.1.7 Наказу Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції України "Про затвердження Правил роботи закладів ресторанного господарства" від 24.07.2002 №219; п.20 Наказу "Про затвердження галузевого класифікатора "Класифікація" послуг і продукції у сфері побутового обслуговування (ГК 201-01-2001) від 19.02.2002 №51; Наказ Міністерства зовнішніх економічних зв‘язків і торгівлі України "Про затвердження Правил роботи дрібнороздрібної торговельної мережі" від 08.07.1996 №369.
5 Строк надання адміністративної послуги Протягом 10 робочих днів з дня звернення.
6 Результат надання адміністративної послуги Видача рішення виконавчого комітету сільської ради з погодженним або не погодженим графіком роботи об’єкту торгівлі, побутових послуг, громадського харчування.
7 Можливі способи отримання відповіді (результату) особисто;
іншою особою за умови надання належним чином оформленого доручення на отримання результату адміністративної послуги та документа, що посвідчує особу;
поштовим відправленням.

Додаток № 2

до рішення виконавчого комітету

Червоненської селищної ради