Підготовка клопотання про присвоєння почесного звання «Мати-герїня»

Додаток № 1

до рішення виконавчого комітету

Червоненської селищної ради

№59 від 26.07.2013 року

Інформаційна картка адміністративної послуги

"Підготовка клопотання про присвоєння почесного звання «Мати-герїня»"

Червоненська селищна рада

1 Інформація про: суб’єкта надання адміністративної послуги (найменування, місцезнаходження, режим роботи, телефон, адресу електронної пошти та веб-сайту) Червоненська селищна рада; 13434, Житомирська область, Андрушівський район, смт. Червоне, вул.Леніна 28; робочий час: з понеділка по п’ятницю з 8:00 до 17: год., обідня перерва з 12:00 до 13:00 год.; телефон (04136) 4-61-54, 4-61-89.
2 Перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги, порядок та спосіб їх подання, а у разі потреби - інформація про умови чи підстави отримання адміністративної послуги Суб’єктом звернення безпосередньо подаються:
  1. Заява встановленої форми;
  2. Паспорт громадянина України копія (2 екз);
  3. Копії свідоцтв про народження дітей, померлих після 8 років - копія свідоцтва про смерть (2 екз);
  4. Характеристики на дітей з місця роботи, проживання;
  5. Документи, необхідні для визначення трудового стажу, нагороди, документ про освіту, документ про попереднє нагородження та присвоєння звання.
3 Платність або безоплатність адміністративної послуги, розмір та порядок внесення плати (адміністративного збору) за платну адміністративну послугу Суб’єкт звернення отримує повідомлення про направлення документів в РДА на присвоєння почесного звання «Мати-героїня».
4 Нормативні акти, якими регламентується надання адміністративної послуги Указ Президента України від 29.06.2001 № 476/2001 «Про почесні звання України».
5 Строк надання адміністративної послуги
6 Результат надання адміністративної послуги Отримання суб’єктом повідомлення про присвоєння почесного звання «Мати героїня».
7 Можливі способи отримання відповіді (результату) Суб’єкт звернення отримує інформацію з РДА про подання документів до ОДА на подання документів на присвоєння почесного звання, РДА повідомляє про підписання Указу Президента України про присвоєння почесного звання; з УПСЗН суб‘єкт звернення тримує повідомлення про оформлення документів на отримання одноразової винагороди.

Додаток № 2

до рішення виконавчого комітету

Червоненської селищної ради

№59 від 26.07.2013 року