Червоненська громада
Андрушівський район, Житомирська область

Обстеження житлово-побутових умов проживання громадян (дітей, інвалідів)

Додаток № 1

до рішення виконавчого комітету

Червоненської селищної ради

№59 від 26.07.2013 року

 

Інформаційна картка адміністративної послуги

"Обстеження житлово-побутових умов проживання громадян (дітей, інвалідів)"

 

Червоненська селищна рада

 

1 Інформація про: суб’єкта надання адміністративної послуги (найменування, місцезнаходження, режим роботи, телефон, адресу електронної пошти та веб-сайту) Червоненська селищна рада; 13434, Житомирська область, Андрушівський район, смт. Червоне, вул.Леніна 28; робочий час: з понеділка по п’ятницю з 8:00 до 17: год., обідня перерва з 12:00 до 13:00 год.; телефон (04136) 4-61-54, 4-61-89.
2 Перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги, порядок та спосіб їх подання, а у разі потреби - інформація про умови чи підстави отримання адміністративної послуги Суб’єктом звернення безпосередньо подаються:
  1. Заява або запит державної установи, обгрунтований посиланням на відповідні норми чинного законодавства, що потребує надання акта обстеження житлово-побутових умов проживання громадянина або дитини.
3 Платність або безоплатність адміністративної послуги, розмір та порядок внесення плати (адміністративного збору) за платну адміністративну послугу Безоплатно.
4 Нормативні акти, якими регламентується надання адміністративної послуги Постанова Кабінету Міністрів України "Питання діяльності органів опіки та піклування, пов'язаної із захистом прав дитини" від 24.09.08 № 866, абз. 4 підп. 1 п. 41, абз. 2 п. 1 ч. 522, п. 58.
5 Строк надання адміністративної послуги Протягом 5 календарних днів від дня звернення.
6 Результат надання адміністративної послуги Видача Акта обстеження.
7 Можливі способи отримання відповіді (результату) особисто;
іншою особою за умови надання належним чином оформленого доручення на отримання результату адміністративної послуги та документа, що посвідчує особу;
поштовим відправленням.

 

Додаток № 2

до рішення виконавчого комітету

Червоненської селищної ради

№59 від 26.07.2013 року

 

Технологічна картка адміністративної послуги

"Обстеження житлово-побутових умов проживання громадян (дітей, інвалідів)"

 

Червоненська селищна рада

 

Етапи послуги Відповідальна особа Дія (В, У, П, З) Термін виконання (днів)
1 Прийом і перевірка повноти пакету документів, реєстрація заяви повідомлення замовника про термін виконання, передача зави з пакетом документів до органу опіки та піклування при виконавчому комітеті сільської ради Секретар селищної ради В В день прийняття заяви
2 Прийом заяви, проведення обстеження житлово-побутових умов проживання громадян (дітей інвалідів), складення акту обстеження. Підпис селищним головою акту, передача акту секретарю селищної ради Орган опіки і піклування при виконавчому комітеті селищної ради, комісія по наданню матеріальної допомоги В Протягом 1 - 9 днів
3 Реєстрація акту в книзі реєстрацій та видача замовнику Секретар селищної ради В Протягом 1 робочого дня
Загальна кількість днів надання послуги - 10
Загальна кількість днів (передбачена законодавством) - 10

Умовні позначки: В - виконує; У - бере участь; П - погоджує; 3 – затверджує