Затверджено 2 проекти

Протягом останнього місяця, черговою та позачерговою сесіями Червоненської селищно ради, було затверджено два проекти, які можуть реалізуватися за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад.

Попередньо, ці проекти були затверджені комісією Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства з питань розгляду поданих виконавчими комітетами проектних заяв.

Один з проектів – «Виготовлення проектно-кошторисної документації для проведення заходів з реконструкції Червоненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів із застосуванням енергозберігаючих технологій» має на меті, замовлення та виготовлення проектно-кошторисної документації для здійснення наступних заходів:

• реконструкція та енергоефективна термосанація головної будівлі (старшої  школи) Червоненської ЗОШ І-ІІІ ст.;
  • енергоефективна термосанація   молодшої школи;
  • облаштування внутрішніх туалетів та душової кімнати у старшій школі;
  • капітального ремонту  інших навчальних будівель;
  • капітальний ремонт приміщення їдальні;
  • облаштування водо накопичувальних ємностей, заміст аварійної водонапірної вежі;
  • благоустрою прилеглої території, тощо.

Ефективна термосанація має на меті:

• утеплення стін, цоколя та даху;
  • заміна вікон та вхідних дверей на більш енергозберігаючі.

У результаті реалізації даного проекту мінімальна економія енергоресурсів становитиме 30%.

Другий проект  - «Придбання  спецтехніки (трактора)для комунального підприємства Червоненської селищної ради об’єднаної територіальної громади Житомирської області», передбачає придбання комунальної спецтехніки  з навісними комплектуючими.

Таким транспортним засобом ми зможемо задовольнити головні потреби громади в послугах з :

• чистки доріг від снігу;
  • проведення ремонтних робіт мережі  водопостачання;
  • прибиранні несанкціонованих сміттєзвалищ та ін.

Інформацію підготувала

спеціаліст сектору економічного