20 липня відбудеться 23 позачергова сесія Червоненської селищної ради

Сесія відбудеться в приміщенні Червоненської селищної ради 20 липня 2017 року о 10.00.

Список питань:

1. Про внесення змін до селищного бюджету на 2017 рік.
  2. Про затвердження плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2017 рік.
  3. Про затвердження Положення  про порядок підготовки та прийняття регуляторних актів Червоненською селищною радою.
  4. Про виділення матеріальної допомоги.
  5. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об'єднання земельних ділянок та передачі в оренду земельної ділянки.
  6. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність земельної ділянки.
  7. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).
  8. Розгляд листів.
  9. Різне.