Андрушівський районний сектор Управління ДСНС України інформує!

Шановні мешканці громади Андрушівський районний сектор Управління ДСНС України у Житомирській області  повідомляє що за 2017 рік на території  Червоненської ОТГ виникло  11   пожеж, в результаті яких загинула 1 людина. Нажаль попри проведену роботу з профілактики пожеж у житловому секторі 2018 рік почався з неприємної новини, так 11 січня 2018 року в с. Глинівці через необережність під час куріння місцевими жителями  згоріла допоміжна господарча будівля, завданий збиток від пожежі склав 44000 грн.

Основними причинами пожеж у житловому секторі є:

• Коротке замкнення електромережі - 23%;
  • Порушення правил пожежної безпеки при експлуатації пічного опалення 20%;
  • Необережне поводження з вогнем - 52%;
  • Пустощі дітей з вогнем – 3%

Задля попередження пожеж у житловому секторі Андрушівський РС УДСНС наполегливо просить Вас:

• проводити бесіди з дітьми щодо правильного користування з вогнем,
  • не залишайте малолітніх дітей без нагляду,
  • періодично перевіряйте справність ваших електроприладів та пічного опалення.

У разі виникнення пожежі негайно повідомляйте до пожежно – рятувальних підрозділів за номером «101».

Лише спільними зусиллями ми можемо зупинити вогняну стихію!!!

Провідний інспектор Андрушівського РС УДСНС

Сергій Вахтомін