Семінар-практикум вихователів дитячих садків громади

Дата: 03.11.2017 15:47

Фото без опису1 листопада на базі дитячого навчального закладу «Горобинка» смт. Червоне відбувся семінар - практикум на тему «Формування національного типу особистості через залучення дітей до джерел народного мистецтва».

Підготували та провели семінар музичний керівник закладу Свояк Лариса Сергіївна та вихователь Вдовенко Майя Іванівна.

Фото без описуМета семінару:

- підвищити рівень теоретичної підготовки педагогів щодо питань національного патріотичного виховання дошкільників в умовах сьогодення;

- розкрити необхідність посилення патріотичного виховання у ДНЗ;

- удосконалити уміння і навички педагогів щодо організації національного патріотичного виховання дошкільників;

Фото без опису- розширити та уточнити знання педагогів щодо принципів, методів, прийомів і форм роботи з дітьми з основних напрямів патріотичного виховання дітей дошкільного віку;

- розглянути прийоми просвітницької роботи вихователя з батьками з національного патріотичного виховання.

Фото без описуВихователі усіх дитячих закладів громади мали змогу побачити, як через музичне заняття «Весела ярмарка» Лариса Сергіївна та Майя Іванівна ознайомлюють своїх вихованців з національними цінностями українського народу, формують  у них поняття про сім'ю, рід, родину, вчать дітей та заохочують до спілкування українською мовою, вчать розуміти і поважати споконвічні традиції, звичаї, свята та обряди нашого народу шляхом ознайомлення з музичними творами.

Цікавою була також виставка дитячих та батьківських робіт на тему «Осінь – щедра, золота».

Спеціаліст відділу освіти та культури Л.В. Чепінець