Результати пожежно-профілактичного відпрацювання

22.02.2017 року працівниками Андрушівського районного сектору Управління ДСНС України у Житомирській області з метою стабілізації обстановки з пожежами, травмуванням та загибеллю людей на них було проведено пожежно-профілактичне відпрацювання Червоненської об’єднаної територіальної громади спільно з представниками Червоненської селищної ради.

В ході відпрацювання було проведено перевірку протипожежного стану житлових помешкань громадян з метою виявлення порушень вимог пожежної безпеки, що можуть призвести до виникнення пожеж. Особливу увагу приділяли одиноким пристарілим громадянам, багатодітним сім’ям та особам з підвищеним ризиком. Шляхом обходу було відвідано 30 будинків, з мешканцями яких було проведено роз’яснювальну роботу з правил пожежної безпеки в побуті та роздано відповідні інформаційні листівки. Також надавалася консультативна допомога громадянам щодо приведення в пожежобезпечний стан житлових помешкань.

Також було відвідано Червоненську ЗОШ І-ІІІ ступенів та проведено навчання дітей правилам пожежної безпеки та дотриманню їх в побуті та в школі та правилам поведінки на льоду та при знаходженні вибухонебезпечних предметів.