Програма ознайомчого візиту регіональних експертів

20.09.2017 р. в рамках реалізації Компоненту 2 та робочого візиту «Створення центрів надання адміністративних послуг і підвищення поінформованості населення про місцеве самоврядування» (початкова фаза) Програми ЄС «U-LEAD з Європою: програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку»  до Червоненської ОТГ завітали регіональні експерти Петро Макаренко, Тетяна Кіріллова та Олексій Колесников. Зустріч відбулася в форматі «круглого столу».

В рамках зустрічі, зокрема, відбулося знайомство регіональних експертів з головою Червоненської ОТГ Ящуком Юрієм Валентиновичем, керівником відділу «ЦНАП» Юрченко Миколою Анатолійовичем, в. о. старост та депутатами, місцевими активістами. Були проведені фокус-групи I та II етапів, відбулося відвідування об'єктів соціальної і комунікаційної інфраструктури Червоненської ОТГ та обговорювалися варіанти урочистостей щодо питання дня відкриття відділу «ЦНАП» Червоненської селищної ради.