Візит регіональних експертів до Червоненської ОТГ

30-31.10.2017 р. в рамках реалізації Компоненту 2 та робочого візиту «Створення центрів надання адміністративних послуг і підвищення поінформованості населення про місцеве самоврядування» (початкова фаза) Програми ЄС «U-LEAD з Європою: програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку»  до Червоненської ОТГ завітали регіональні експерти Петро Макаренко, Стрижова Ала, Анатолій Ковтонюк та зустрілися в форматі взаємодії  «круглого столу» зі старостами ОТГ, посадовими особами  Червоненської селищної ради.

В рамках зустрічі зокрема відбулося знайомство регіональних експертів з головою Червоненської ОТГ Ящуком Юрієм Валентиновичем, керівником відділу «ЦНАП» Юрченко Миколою Анатолійовичем, старостами ОТГ. Були проведені такі модулі:

Модуль 1. Роль органів місцевого самоврядування в обслуговуванні громади, реалізація власних та делегованих повноважень у сфері надання адміністративних послуг;

Модуль 2. Адміністративні послуги: типові проблеми, належна організація надання;

Модуль 3. Порядок надання адміністративних послуг, насамперед базових, і параметри якості послуг.