В Україні збільшено щомісячну грошову допомогу переселенцям

20 січня набула чинності постанова Кабінету Міністрів України, яка передбачає перерахунок та виплату допомоги для переселенців у підвищеному розмірі.
Постановою Кабінету Міністрів України №15 від 17 січня 2018 року внесено зміни до пункту 3 Порядку надання щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг.

Зазначеною постановою збільшено розмір щомісячної адресної допомоги для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг, внутрішньо переміщеним особам, які отримують пенсію та дітям до 1 000 гривень на одну особу (члена сім’ї).
Також підвищили граничний розмір загальної суми грошової допомоги, що виплачується на сім’ю, – з 2400 до 3000 гривень та до 5 000 гривень багатодітним сім’ям.

За детальною інформацією та роз’ясненням законодавства звертайтесь до фахівців «Андрушівського бюро правової допомоги», що знаходиться за адресою: м. Андрушівка, пл. Т. Шевченка, 1 (приміщення районної ради), каб. № 14.
Звертатись за довідками за телефоном: (04136) 2-10-77 або +380688306132.

Кривошей К.В.
Начальник відділу "Андрушівського бюро правової допомоги"