25 річниця Дня Незалежності України

24 серпня жителі громади та гості святкували 25-ту річницю Незалежності України. Свято розпочалося з виступу голови Червоненської селищної ради Ящука Ю.В. та хвилини мовчання – вшанування пам’яті тих, хто віддав своє життя за нашу незалежність.

Серед гостей свята – голова районної держаної адміністрації Дудар О.М. та помічник депутата Верховної Ради Курсон К.І., які приїхали з теплими словами привітання та подарунками. Від імені Народного депутата України – Ревеги О.В. було вручено 13 подарунків активістам ветеранського та молодіжного рухів, працівникам закладів  культури, освіти та медицини, працівникам недержавних закладів, тощо.

В свою чергу голова Червоненської селищної ради також вручив цінні подарунки та відзначив багатодітну сім»ю Брухльовської Олени Вікторівни – мати 9 дітей та вручив державну нагороду України – почесне звання України, що надається Президентом України жінкам, які народили та виховують до восьмирічного віку п’ять і більше дітей.

В урочистостях брали участь учні Червоненської ЗОШ І-ІІІ ст., вихованці Червоненського ДНЗ «Калинка» та «Горобинка», зразковий вокально-фольклорний ансамбль «Веретенце», тріо«Чорноморець», дует «Світанок», жіночо-вакольна група Центру дозвілля, дитячий солоспів та багато інших. Разом з тим присутні могли долучитися до різноманітних  розваг, які пропонували організатори виставки-ярмарку : в’язання мотанок, приготування та дегустації найрізноманітніших страв національної кухні та справжнього меду.

Особливу подяку, за допомогу в організації свята,  хочемо висловити усім часникам, працівникам культури, спонсорам – приватному підприємцю Сидоренко Л.М.,  Герою України Засусі Т.В.,  ТОВ «ЕКОГЕНЕТИКС» в особі директора  Розанова Ю.В.  та гостям свята.