Придбання спецтехніки

ЗДОБУТКИ ГРОМАДИ

Нещодавно відбувся аукціон (відкриті торги) щодо придбання МТЗ 82.1 з навісними комплектуючими згідно з проектом, який був затверджений Міністерством регіонального розвитку «Придбання спецтехніки (трактора) для комунального підприємства Червоненської селищної ради об’єднаної територіальної громади Житомирської області» в сумі 926 000,00 грн., з них за рахунок субвенції на формування інфраструктури – 800 000,00 грн. та за рахунок коштів місцевого бюджету – 126 000,00 грн.

У результаті відкритих торгів ми придбали екскаватор-навантажувач БАМ-2014 на базі МТЗ 82.1 та навісне обладнання: відвал жорсткий, відвал для снігу та грейфер.

Поряд з цим, Мінрегіон погодив проектну заявку «Придбання причепа до трактора для комунального підприємства Червоненської селищної ради об’єднаної територіальної громади Житомирської області» в сумі 133 000,00 грн., з них за рахунок субвенції на формування інфраструктури – 106 671,00 грн. та за рахунок коштів місцевого бюджету – 26 329,00 грн.

Завдяки реалізації цих проектів ми зможемо задовольнити головні потреби громади в послугах з :

• чистки доріг від снігу;
  • проведення ремонтних робіт мережі  водопостачання;
  • прибиранні несанкціонованих сміттєзвалищ та ін.

Олена Поліщук