16 січня 2017 року відсвяткувала свій 90-річний ювілей Кулик Олена Миколаївна.

Народилася Олена Миколаївна  16.01.1927р. в с. Червоне в сім’ї колгоспників. Не легкі випробування випали на   долю жінки, ще зовсім маленькою  довелося пережити тяжкі роки голодомору  1932-1933р., які для сім’ї  принесли втрату  двох менших дітей і батька.

Трудову діяльність розпочала ще підлітком,  з 12 років  допомагала мамі  на колгоспній ниві, сапати  буряки. З 1943 року пішла навчатися   та   пропрацювала шість років трактористкою  У-2, ХТЗ, потім працювала вагарем зерна. У 1951 році вийшла заміж, народила дві доньки Людмилу та Надію. Після народження дітей знову приступила до роботи,  працювала  в Червоненському радгоспі різноробочою, в цукровому заводі посезонно  водобійницею, а перед виходом на пенсію працювала доглядачкою і закінчила свою трудову діяльність у 1977 році.

Червоненська ОТГ, в особі селищного голови Ящука Ю.В. та секретаря ради Козиренко Г.І., привітали ювілярку зі святом подарунками та побажаннями міцного здоров’я.

Інформацію підготувала

Войновська Н.Л.