Представники Червоненської ОТГ взяли участь у семінарі, аби навчитися успішно керувати громадою

24 січня 2017, тренери проекту U-LEAD провели для представників об’єднаних громад Житомирщини семінар-навчання.

Говорили про актуальні питання розвитку громад, а саме: бюджет ОТГ, інфраструктурні проекти з використанням коштів ДФРР, електро-, газо- забезпечення, пасажирські перевезення, тендерні закупівлі, законодавство про працю, тощо.

У семінарі взяли участь голова обласної ради Володимир Ширма та директор Житомирського Регіонального центру розвитку місцевого самоврядування Василь Невмержицький,  економіст Тетяна Станкус, заступник головного редактора газети «Бюджетна бухгалтерія», консультант проекту U-LEAD; керівники департаментів та управлінь Житомирської ОДА, голови громад та їх заступники, секретар рад та профільні спеціалісти.

«Новим громадам необхідно у короткі строки вникнути у всі питання, адже відповідальність на них лягає достатньо велика. Маємо вчити, вчитись і успішно реалізовувати у життя реформу. Якщо у когось виникнуть якісь запитання – сміливо звертайтеся до нас і ми допоможемо», – зазначив Володимир Ширма.

«Спочатку теоретична частина, потім ми будемо їздити у громади і на прикладі бачити історії успіху. Об’єднані громади мають працювати злагоджено», – зазначив Василь Невмержицький.

Подібні заходи будуть проходити регулярно для того, аби навчити працювати у громадах, як голів, так і спеціалістів.