Конкурс на заміщення вакантних посад

Червоненська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад :

1. спеціаліст з юридичних питань;
  2. начальник відділу «Центр надання адміністративних послуг»

Вимоги до освіти: освіта відповідного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем  бакалавра, спеціаліста, впевнене користування  ПК, володіння державною мовою,стаж роботи за фахом не менше 1 року .

За детальною інформацією звертатися за телефонами: 4-61-54:

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня публікації оголошення за адресою: смт. Червоне, вулиця Миру № 28.

Необхідні документи: заява на ім’я голови конкурсної комісії, особова картка (форма П-2 ДС) з відповідними додатками, копії документів про освіту, копія паспорта, ідентифікаційного номера, військового  квитка (за наявності), декларація по доходах за минулий рік, 2 фотокартки розміром 4х6;

Іспит складається державною мовою письмово на знання Конституції України, Законів  України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про запобігання корупції», «Про адміністративні послуги» та інших законодавчих актів України.