Підсумки навчально-виховної та господарської роботи Крилівської ЗОШ І-ІІ ступенів за І семестр 2016-2017 н.р.

1. Мовно-літературні конкурси імені Тараса Григоровича Шевченка та Петра Яцика у школі організовані вчителями Федько Н.М. та Арцюх Г.М.:

2. Тиждень знань дітьми правил безпеки життєдіяльності (Федько Н.М.):

3. Екологічна робота в школі під керівництвом вчителя Житинської Н.М.:

4. Заходи, проведені до річниці Революції Гідності за участю воїнів-земляків, учасників АТО (Житинський Юрій, Богайчук Іван):

5, Волонтерський рух – поклик душі і серця. Подарунок учням та колективу школи від 26-ї і 30-ї бригад (10-го мотопіхотного батальйону) переданий із зони АТО:

6, Акція «Скажемо СНІДу – СТОП!»:

7. Олімпіади з базових предметів.

Протягом листопада-грудня учні школи брали участь у предметних олімпіадах. Серед учасників по ОТГ маємо переможців з таких предметів:

• Трудове навчання – Омельченко Єгор, 9 клас(вчитель – Ковалюк Тетяна Іванівна);
  • Правознавство – Парфенюк Карина, 9 клас (вчитель – Шинкарук Лариса Федорівна);
  • Українська мова та література – Герасимович Вікторія, 8 клас (вчитель – Федько Наталія Миколаївна);
  • Фізика – Парфенюк Карина, 9 клас, Герасимович Вікторія, 8 клас (вчитель – Рисіч Євгеній Едуардович);

8. Участь в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика (17 грудня 2016 року), учениця 8 класу Герасимович Вікторія (вчитель – Федько Наталія Миколаївна):

9. Новорічний бал-маскарад для учнів 1-9 класів з врученням подарунків від Героя України Засухи Т.В.:

10. За рахунок коштів субвенції соціально-економічного розвитку  ОТГ та за сприяння депутата Верховної Ради Олександра Ревеги,  били проведені роботи з капітального ремонту із заміною 20  вікон загальною вартістю 90 900грн.: