23 лютого2018 вели розмову учні і вчителі Крилівської загальноосвітньої школи, батьки та жителі села, що прийшли на відкритий виховний захід «Душа мого народу – диво-рушники»

Із плином часу світ перемінився,

Та з символів народу дорогих,

Є ті, які й донині збереглися,

І вишитий рушник – один із них.

В наш такий нелегкий час про вишитий рушник згадують здебільшого в звичайних родинах тоді, коли донька чи син готуються до весілля, коли треба коровай на щось покласти та молодятам під ноги постелити мережене полотно – «на щастя, на долю». Тепер дівчата  вкрай рідко самі вишивають рушники, а купують готові.  А колись без рушників жодної оселі не було. Рушниками прикрашали стіни, вішали над вікнами і дверима як оберіг, заквітчували святі образи, стелили під хліб на столі, брали з собою в дорогу, ними перев’язували сватів, у них загортали дитину.

Саме про це 23 лютого2018 вели розмову учні  і вчителі Крилівської загальноосвітньої школи, батьки та жителі села, що прийшли на відкритий виховний захід «Душа мого народу – диво-рушники» учні дізналися багато нового про різні види  рушників, що використовувалися в щоденному житті українців та при обрядових діях.  Учениці: 1 –го класу Андрійчук Анна, 8-го класу - Луцик Дарія та жителька села Бондаренко Світлана Володимирівна підкорили глядачів чудовим виконанням пісень. Учні 9 класу та керівник шкільного музею Шинкарук Лариса Федорівна підготували розповіді про місце рушників в житті українців, потішив глядачів чудовим танцем дівочий колектив «Вікенд».

Рушники - вишите диво! Подивуймося ж і ни­ні —у цей розбурханий, розбрата­ний національними чварами й еко­номічними незгодами час, живучій любові нашого народу до простого та водночас незбагненного дива,— українського рушника.

Низький уклін усім, хто прийшов на зустріч із нашим щирим українським оберегом. Хай завжди бе­реже він тепло ваших душ і живе вічно, як наша невмируща мати — Україна.

Гурська Наталія Василівна