Привітання

Шановні жителі Червоненської об’єднаної територіальної громади та Андрушівського району!

Прийміть найщиріші вітання з чудовими зимовими святами - Новим роком та Різдвом Христовим, які сповнені вірою у нові перспективи, у справдження сокровенних мрій і сподівань.

Зичу Вам, щоб у минулому році залишилися всі негаразди, проблеми, нездійснені мрії та сподівання, а рік новий збагатив Вас новим досвідом, згуртував і дав можливість не лише вистояти, а й створити всі умови для подальшого розвитку. Нехай Новий 2017 рік стане роком добрих змін, принесе на українську землю мир, злагоду і процвітання.

Від усього серця бажаю Вам і Вашим родинам міцного здоров'я, невичерпної енергії, прихильності долі, достатку і благополуччя, наснаги в усіх справах і починаннях в ім'я України та її народу.

З повагою голова Червоненської селищної ради                                           Ю.В.Ящук