Профілактичне відпряцювання Миньковецької сільської ради

17 січня 2018 року працівниками Андрушівського районного сектору Управління ДСНС України у Житмирській області разом з представниками Управління соціального захисту населення Андрушівської РДА та сільським головою с. Миньківці задля попередження пожеж в житловому секторі та загибелі людей на них проведено профілактичне відпряцювання Миньковецької сільської ради. В результаті відпрацювання було здійснено 15 подвірних обходів та проведено інструктажі з 20 місцевими жителями щодо дотримання правил пожежної безпеки в побуті! Основна увага приділялася одиноким пристарілим особам та неблагополучним сім'ям! Також в рамках відпрацювання було проведено бесіду з учнями та вчителями Миньковецької ЗОШ І-ІІ ступенів, щодо дотримання правил пожежної безпеки в побуті, правил поведінки при вияаленні вибухонебезпечних предметів та правил поведінки на льоду та під час святкування Водохреща.