21 грудня відбудеться 28 сесія Червоненської селищної ради

Сесія відбудеться в приміщенні Червоненської селищної ради 21 грудня 2017 року.

Список питань:

1. Про затвердження програми соціально-економічного розвитку Червоненської селищної об’єднаної територіальної громади на 2018 рік.
  2. Про затвердження штатних розписів  та умов оплати праці працівників бюджетних установ Червоненської селищної об’єднаної територіальної громади.
  3. Про умови оплати праці селищного голови на 2018 рік..
  4. Про організацію харчування дітей в ЗОШ ОТГ на 2018 рік.
  5. Про пільгове забезпечення раціональним  харчування дітей в ДНЗ ОТГ на 2018 рік.
  6. Про селищний бюджет на 2018 рік.
  7. Про затвердження плану роботи селищної ради об’єднаної територіальної громади на І півріччя 2018 року.
  8. Про порядок організації та залучення громадян до громадських робіт на 2018 рік
  9. Про затвердження Положення про фонд охорони навколишнього природного середовища
  10. Про затвердження Програм.
  11. Про внесення змін до селищної програми розвитку культури на 2017-2018 рр.
  12. Про затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаються через Центру надання адміністративних послуг Червоненської селищної ради в новій редакції.
  13. Різне.