22 серпня відбудеться 24 позачергова сесія Червоненської селищної ради

Сесія відбудеться в приміщенні Червоненської селищної ради 22 серпня 2017 року.

Список питань:

1. Про затвердження звіту про виконання селищного бюджету за І півріччя 2017 року.
  2. Звіт КО «Центр ПМСД» про використання медичної субвенції та коштів селищного бюджету за І півріччя 2017 року.
  3. Про затвердження Регламенту про відділ «Центр надання адміністративних послуг»  Червоненської селищної ради в новій редакції.
  4. Про затвердження Положення про відділ «Центр надання адміністративних послуг» Червоненської селищної ради в новій редакції.
  5. Про надання згоди на прийняття у комунальну власність нерухомого майна.
  6. Про внесення змін до рішення шостої позачергової сесії 7 скликання від 24.03.2016 року.
  7. Про внесення змін до тендерного комітету селищної ради.
  8. Про затвердження розпорядження селищного голови про співфінансування проекту.
  9. Про затвердження проектно-кошторисної документації по проекту «Капітальний ремонт дороги по вулиці Гагаріна села Глинівці».
  10. Про призначення відповідального за здійснення технічного нагляду робіт по  проекту «Капітальний ремонт дороги по вулиці Гагаріна села Глинівці».
  11. Про розробку стратегічного плану розвитку Червоненської селищної ради об’єднаної територіальної громади.
  12. Про затвердження Положення про міні ініціативи «Про конкурс міні-проектів розвитку Червоненської селищної ради об’єднаної територіальної громади «Розбудуємо громаду разом».
  13. Про затвердження Положення про представницькі витрати Червоненської селищної ради об’єднаної територіальної громади.
  14. Про затвердження Положення про порядок управління об'єктами комунальної власності територіальної громади.
  15. Про виділення матеріальної допомоги.
  16. Про розгляд листів:
  17. Про внесення змін до селищного бюджету на 2017 рік.
  18. Про розгляд листа  адміністрації КО «Центру ПМСД»  Червоненської селищної ради.
  19. Земельні питання.
  20. Різне.