Увага!!!!!!!!!!! Конкурс на виконання будівельних робіт

Запрошення  до участі у Конкурсі

1. Організація громади  «Червоненська громадська рада» та Програма розвитку ООН (Проект «Верховенство права та правосуддя для громад у постраждалих від конфлікту регіонах України») цим оголошенням запрошують ліцензованих підрядників з доброю  репутацією надати запечатані цінові пропозиції для виконання видів робіт у межах Мікропроекту «Реконструкція вуличного освітлення в с. Малі Мошківці Андушівського району Житомирської області».

Об’єкт знаходиться в с. Малі Мошківці.

Перелік основних видів робіт:

• Реконструкція вуличного освітлення шляхом встановлення 148 світлодіодних прожекторів потужністю 30 та 50 Вт;
  • Встановлення лічильників та іншого необхідного обладнання, тощо.
  1. Підрядники повинні мати досвід проведення ремонтно-будівельних робіт на об’єктах подібного або вищого рівня складності.
  2.  Тендерну Документацію можна безкоштовно отримати за такою адресою: смт. Червоне вул. Миру 28 Червоненська селищна рада. Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж  30 (тридцяти) днів з дати розкриття Конкурсних пропозицій і повинні бути в запечатаному вигляді доставлені за вищенаведеною адресою не пізніше 17.00, 15 вересня, після чого вони будуть розкриті у присутності наявних учасників тендеру. Конкурсні Пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.
  3.  Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за тел. 068 072 41 59 або за адресою смт. Червоне вул. Миру 28 Червоненська селищна рада.