Дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення

Додаток № 1

до рішення виконавчого комітету

Червоненської селищної ради

№59 від 26.07.2013 року

Інформаційна картка адміністративної послуги

"Дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення"

Червоненська селищна рада

1 Інформація про: суб’єкта надання адміністративної послуги (найменування, місцезнаходження, режим роботи, телефон, адресу електронної пошти та веб-сайту) Червоненська селищна рада; 13434, Житомирська область, Андрушівський район, смт. Червоне, вул.Леніна 28; робочий час: з понеділка по п’ятницю з 8:00 до 17: год., обідня перерва з 12:00 до 13:00 год.; телефон (04136) 4-61-54, 4-61-89.
2 Перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги, порядок та спосіб їх подання, а у разі потреби - інформація про умови чи підстави отримання адміністративної послуги Суб’єктом звернення безпосередньо подаються:
  1. Заява встановленої форми;
  2. Паспорти громадянина України;
  3. Правоустановчі документи на об’єкт нерухомого майна.
3 Платність або безоплатність адміністративної послуги, розмір та порядок внесення плати (адміністративного збору) за платну адміністративну послугу Безоплатно суб’єкт звернення отримує рішення про дозвіл на виділення частини будинку в окремі об’єкти та визнання права власності.
4 Нормативні акти, якими регламентується надання адміністративної послуги Закон України «Про регулювання містобудівної діяльності».
5 Строк надання адміністративної послуги 30 днів; Отримання рішення засвідчується особистим підписом суб’єкта звернення.
6 Результат надання адміністративної послуги Отримання суб’єктом рішення про надання дозволу на виділення частини будинку в окремі об’єкти та визнання права власності.
7 Можливі способи отримання відповіді (результату) особисто;
іншою особою за умови надання належним чином оформленого доручення на отримання результату адміністративної послуги та документа, що посвідчує особу;
поштовим відправленням.